Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Kilka pytań co do stanu wstrzymania na XP'ku


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zacząłem przed chwilą ściągać grę która dosyć dużo waży i chce zostawić komputer na noc :P

Ale w takim stanie normalnym go nie zostawię, jest troszkę za głośny i te światła z obudowy -.-

Tak więc pomyślałem że zostawię go w stanie "wstrzymania" ale hym nie wiem co on robi co daje itp... :P

 

Mam kilka pytań :

 

Czy gra w stanie wstrzymania będzie się pobierać ?

Czy komputer będzie pobierał mniej prądu ?

Czy będzie cichszy ?

Czy światła zgasną ?

 

Mam system Windows XP Professional !

r718w5.png

Opublikowano

Czy gra w stanie wstrzymania będzie się pobierać ?-tak zostanie wstrzymana

Czy komputer będzie pobierał mniej prądu ?-bedzie mniej pobieral

Czy będzie cichszy ?-chyba tak

Czy światła zgasną ?-powinny

1315596276-U71001.jpg

Kiedyś Metin2.pl 86 lvl

Kiedyś Aion Online 55 lvl

Kiedyś WoW 80 lvl

Guild Wars 2 80 lvl

teraz jakoś nie ma na nic czasu

Opublikowano

"tak zostanie wstrzymana" -.- Czyli będzie się pobierać czy nie ? Bo z tego co wiem jest jeszcze stan hibernacji ale podczas tego stanu gra się nie pobiera :<

 

PS - Gra jest darmowa więc nic nie pirace, tak dla sprostowania ;)

r718w5.png

Opublikowano

nie będzie

stan wstrzymania to prawie jak hibernacja tylko wyłaczone zostają najważniejsze podzespoły grafika, urządzenia peryferyjne itp , działa praktycznie tylko dysk albo i nie to już zależy od ustawień

ten tryb służy tylko do szybkiego uruchomienia komputera i stosuje się go raczej na krótkie przerwy a nie na dłuższy czas, pobór prądu jest na poziomie minimalnym, zasilana tylko płyta i pamięć.

 

hibernacja zapisuje stan pamięci na dysk i wyłącza komputer

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

kupić laptop bo cichszy :)

 

nie wyłączysz przecież chłodzenia w komputerze który działa, innego rozwiązania raczej nie ma poza wymianą wszystkich wentylatorów na bardziej ciche i wytłumieniem kompa

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Tzn on wcale nie jest głośny xD Tylko nigdy nie zostawiałem kompa na noc i się przyzwyczaiłem do boskiej ciszy ^^

Okey to zostaję mi odłączenia klawiatury, wyłączenia ekranu i głośników żeby chujstwo nie świeciło :P

To chyba tyle.

 

@Do zamknięcia.

r718w5.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...